Tkaný přehoz 130x170cm, béžová/černá
Kód: A208-0A-00Související produkty
Detailní popis produktu
Bavlněný přehoz, pléd nebo chcete-li deka.
Můžete použít pro zateplení interiéru, jako nový potah na vaše oblíbené křeslo nebo sofa.
Při chladnějších večerech se do deky můžete prostě zachumlat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přehozy a deky |
|---|---|
| EAN: | 8592559134678 |
| Barva: | černá, přírodní |
| Materiál: | tkanina |
| Šířka: | 170cm |
| Hloubka: | 130cm |
| Výška: | 1cm |
| Druh tkaniny: | Bavlna |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
