Bavlněný potah na žehlicí prkno A 110 x 30 cm, Pik Santini
Kód: 2455-00-00RSouvisející produkty
Žehlicí prkno - velikost : B 124x38 cm, černý rám, pevná odkládací plocha, bavlněný potah.
Kód produktu:134609
Kód produktu:347764
Žehlicí prkno B 124 × 38 cm – černý rám (Ø 25 mm), pevný držák pro parní jednotku (40 × 22 cm), výškově nastavitelné (75–98 cm), 100% bavlněný potah Denim Grey, Brabantia.
Kód produktu:134722
Kód produktu:119743
Detailní popis produktu
Zboží bylo staženo z prodejny! Může být bez obalu nebo s poničeným obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Potahy |
|---|---|
| EAN: | 8710755100802 |
| Materiál: | tkanina |
| Rozměr: | A 110 x 30 cm |
| Šířka: | 110cm |
| Hloubka: | 30cm |
| Výška: | 0,2cm |
| Záruka: | 5 let |
| Váha: | 0,161 kg |
| Značka: | Brabantia |
| Položka byla vyprodána… | |
Potah na žehlící prkno - rozměr C 124x45 cm, 8 mm molitan - Fairtrade bavlna, Denim Grey.
Brabantia Potah na žehlicí prkno C 124x45 cm, kompletní sada – Lilac Waves Vraťte svému žehlicímu prknu Brabantia C jeho původní krásu a funkčnost. Tato kompletní sada v...
Kód produktu:130984
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
