Košík závěsný, nerez
Kód: 5658-00-00Související produkty
Odkapávač na nádobí SinkSide – velká kapacita pro 13 talířů, barva jemně béžová, svažující se podnos pro odtok vody do dřezu, odnímatelný koš na příbory a nerezové provedení.
Kód produktu:117442
Kód produktu:117404
Kód produktu:117282
SinkSide mísa na nádobí s odkapávačem - Čtvercová multifunkční mycí mísa s podložkou na sušení, světle šedá barva. Odolná proti korozi, lehce přenosná, ideální do čtvercových a...
Brabantia Skládací odkapávač velký SinkSide, jemně béžová Nechte své nádobí uschnout přirozeně a stylově na velkém skládacím odkapávači Brabantia SinkSide. Tento promyšlený...
Kód produktu:117428
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny! Zboží je bez obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Organizace kuchyně |
|---|---|
| EAN: | 8592559146251 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 10 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Váha: | 0,45 kg |
Silikonová podložka do dřezu, ale také pod hrnec.
460128
SinkSide košík na bio odpad 1,8 litru - veliká rukojeť z nerezové oceli, víko zůstává otevřené, materiály odolné vůči korozi, vhodné do myčky, 5-letá záruka, 100 %...
Dávkovač mýdla SinkStyle – sada 2ks, objem 2 x 200 ml, na mýdlo, na jar, materiál kvalitní ocel a sklo, silikon, barva minerální svěží bílá.
Košík SinkSide – tmavě šedý, úložný box na úklidové pomůcky, s odkapávací miskou, Brabantia.
302466
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
