Odkládací stolek
Kód: N064-00-00Související produkty
Nástěnné hodiny s dřevěným rámem.
Nástěnné hodiny v bílé barvě a stříbrnými prvky.
Nástěnné hodiny v šedé barvě a stříbrnými prvky.
Velké nástěnné hodiny Retro 57cm s dřevěným rámem. Kód produktu:HZ1300630
Designové přesýpací hodiny o výšce cca 16 cm. Vyrobeny z kvalitního skla v neutrální kouřově šedé barvě. Elegantní minimalistická dekorace na stůl nebo do moderních interiérů,...
Designové přesýpací hodiny o výšce cca 16 cm. Vyrobeny z kvalitního skla v sofistikované kouřově modré barvě. Elegantní dekorace na stůl nebo do kanceláře, která symbolizuje...
Nástěnné hodiny s bílým rámem v minimalistickém stylu. Výprodej II.jakosti
Stav: II. jakost (vizuální vady – škrábance na rámu) Nástěnné hodiny s dřevěným rámem v minimalistickém stylu.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| EAN: | 8592559127939 |
| Barva: | stříbrná, transparentní |
| Šířka: | 50cm |
| Hloubka: | 50cm |
| Výška: | 57cm |
| Deska: | sklo |
| Podnož: | lesklý chrom |
| Váha: | 1 kg |
Sushi set ZenStyle – 11 ks, porcelán a bambus, dárkové balení, talíře, misky, hůlky a podložky, elegantní servírování pro 2 osoby.
Dekorační materiál.
Dřevěná dekorace s vyřezávaným obličejem, tmavě hnědá barva, výška 38 cm, stabilní podstavec.
Čtvercový kovový obraz na zeď
Stylová dřevěná socha s podlouhlým obličejem, výška 44 cm, tmavě hnědá barva, pevný podstavec.
Dekorační figurka z polyresinu, výška 28 cm, bílý ptáček na dřevěném podstavci, ideální pro přírodní i skandinávské interiéry.
Dřevěná dekorace Srdce, 10 cm – dekorativní srdce, Paulovnie dřevo, světlý přírodní odstín, velikost cca 10 cm, značka by inspire.
Dekorační materiál.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
