Mlýnek na sůl, nerez
Kód: 5728-00-00Související produkty
Set 2 ks, materiál bílý porcelán, rozměr 3x3x3 cm, spodní plnění (plastová zátka). Minimalistické kostky z prémiového porcelánu od značky by inspire. Spojení čistého designu a...
Servírovací podložky pro stolování v přírodním stylu.
Porcelánová souprava sůl/pepř Vážka – elegantní design, jemný dekor vážky, přírodní tóny zelené a hnědé. Vhodné do myčky.
Sada 2 ks porcelánových nádob na olej a ocet o objemu 2 x 100 ml.
Porcelánový dezertní talíř, se zeleným dekorem trávy Grass.
Porcelánový popelník s dekorem Grass od české značky by inspire…porcelán s českou duší.
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny! Zboží je bez obalu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mlýnky na sůl a pepř |
|---|---|
| EAN: | 8592559146282 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 6 cm |
| Hloubka: | 6 cm |
| Výška: | 18 cm |
| Váha: | 0,4 kg |
Cole & Mason - nerezový mlýnek na sůl v nadčasovém designu.
Cole & Mason - nerezový mlýnek na pepř v nadčasovém designu.
Mlýnek na sůl nebo pepř Animills – mechanický, plast, výška 11,5 cm, motiv žáby, zelená barva, vhodný pro děti i dospělé. Kód produktu: H64301F
Moderní mechanický mlýnek na sůl z kvalitního akrylu a nerezu.Kód produktu: H59892P
Transparentní mlýnek na pepř kombinovaný se slánkou od anglické značky Cole&Mason Kód výrobce:H800070
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
