Dekorační tác Silver Leaf 30cm, tepaný stříbrný
Kód: A089-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Tepaný tác ve tvaru listu ve stříbrné barvě.
Tác má propracované detaily - žilky listu. Originální a skvostný doplněk, který může zdobit vaší jídelnu, obývací pokoj, ale i ložnici.
Můžete také využít na servírování různých pochutin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy |
|---|---|
| EAN: | 8719987069604 |
| Barva: | stříbrná |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | hliník |
| Šířka: | 30cm |
| Hloubka: | 15,5cm |
| Výška: | 2cm |
| Váha: | 0,33 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
