Clay Keramická miska Tierra 15 × 6 cm – miska na müsli
Kód: 8310-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Milujete, když má vaše nádobí charakter, hloubku a vypráví svůj vlastní příběh? Keramická miska o rozměrech 15 × 6 cm z kolekce Tierra od prémiové značky Clay v sobě spojuje zemitou sílu přírody s moderním designem. Její unikátní, mírně prohnutý tvar s elegantně rozšířeným okrajem okamžitě upoutá pozornost na každém prostřeném stole. Stane se vaším nejoblíbenějším společníkem pro bohaté snídaně s müsli, hřejivé ovesné kaše, krémové polévky nebo křupavé saláty a oříšky při posezení s rodinou.
Největším kouzlem řady Tierra je její absolutní autentičnost. Díky technologii reaktivního výpalu je každá jedna miska na světě naprostým a neopakovatelným originálem. Lesklá glazura uvnitř i vně misky rozehrává mystické divadlo stínů – zemitá hnědá a hnědošedá barva plynule přechází do tmavě modrých nuancí a setkává se u výrazné tmavé linky na okrajích. Tento vizuální zážitek doplňuje organicky prolamovaný povrch. Drobné dolíčky a nepravidelnosti v materiálu úžasně odrážejí světlo a dělají z každého úchopu hmatový rituál, který vás propojí s poctivou řemeslnou prací.
Robustní prémiová keramika Clay je navržena pro skutečný život. Výborně akumuluje teplo, spolehlivě odolává škrábancům a bez obav zvládne náročný provoz moderní kuchyně, včetně mytí v myčce nádobí či ohřevu v mikrovlnné troubě. Osvěžte interiér své jídelny, objevte podmanivé kouzlo celé kolekce Tierra a sestavte si jídelní servis, ze kterého dýchá luxus, útulnost a harmonie.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559181689 |
| Barva: | modrá, šedá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 230 ml |
| Průměr: | 15 cm |
| Řada keramiky: | Tierra |
| Šířka: | 15cm |
| Hloubka: | 15cm |
| Výška: | 6cm |
| Váha: | 0,335kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
