Clay Keramická miska Dune 19x5 cm – stylová miska v přírodním stylu
Kód: 8337-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Zpomalte a dodejte svým každodenním rituálům hřejivou atmosféru inspirovanou přírodou. Keramická miska z kolekce Dune od značky Clay o rozměrech 19 × 5 cm v sobě spojuje severský minimalismus s organickým, rukodělným charakterem. Díky svému objemu a tvaru je tento kousek vhodný pro podávání těstovin, čerstvých salátů, hustých polévek nebo snídaňových kaší. Svým vzhledem podtrhne atmosféru při stolování a stane se součástí každodenního servírování.
Vizuálním prvkem řady Dune je reaktivní lesklá glazura. Při výpalu v peci se barva unikátně usazuje: pískový odstín béžové barvy směrem k vlnkovaným okrajům přirozeně tmavne, čímž vytváří kontrastní lem. Každá jednotlivá miska je naprostým, neopakovatelným originálem. Kusy ve vaší sadě se budou mírně lišit ve svém tvaru i v přesném barevném odstínu, což dodá prostřenému stolu organickou živost a hloubku, kterou sériová uniformita běžného porcelánu nedokáže nabídnout. Mírně nepravidelné křivky tento řemeslný ráz pouze podtrhují.
Robustní keramika Clay v sobě spojuje přírodní vzhled s mechanickou odolností pro každodenní používání. Silné stěny dobře drží teplotu, takže vaše jídlo na stole hned nevychladne. Lesklý povrch odolává poškrábání od lžic a neabsorbuje barviva ani pachy z potravin. Nádobí je plně uzpůsobeno provozu moderní domácnosti, proto ho můžete zcela bez obav mýt v myčce nádobí nebo v něm ohřívat jídlo v mikrovlnné troubě. Doplňte svůj servis, kombinujte misku s talíři z rodiny keramiky Dune a proměňte stolování v příjemný rituál plný stylu a pohody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| EAN: | 8592559181955 |
| Barva: | béžová |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 500 ml |
| Průměr: | 19 cm |
| Řada keramiky: | Dune |
| Šířka: | 19cm |
| Hloubka: | 18,5cm |
| Výška: | 5cm |
| Váha: | 0,490kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
