Organizér s bambusovým víkem a zrcadlem, hranatý
Kód: A720-HR-00Související produkty
Detailní popis produktu
Kosmetický organizér se zrcadlem – bílý, bambusové víko, hranatý.
Organizér na kosmetiku má vnitřní rozdělení na tři přihrádky, do kterých můžete uložit make up, štetce, pinzety a další kosmetiku. Bílé plastové tělo ladí s bambusovým víkem. Bambusové víko má ve spodní části zabudované kosmetické zrcadlo. Drážky v kosmetickém boxu umožňují postavení zrcadla pro vaše dokonalé nalíčení.
Skvělý kosmetický organizér nejen pro doma, ale i na cesty.
Dostupný také kosmetický organizér v kulatém provedení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové doplňky |
|---|---|
| EAN: | 8592559148736 |
| Barva: | bílá, přírodní |
| Materiál: | dřevo, plast |
| Šířka: | 13cm |
| Hloubka: | 13cm |
| Výška: | 7cm |
| Váha: | 0,28kg |
| Druh dřeva: | Bambus |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
