20-dílná jídelní sada, Field
Kód: 1990-99-62Související produkty
Detailní popis produktu
Porcelánová sada talířů z kolekce Field v retro stylu od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Sada se skládá:
- 6 ks mělkých porcelánových talířů Ø 26cm
- 6 ks dezertních porcelánových talířů Ø 21cm
- 6 ks polévkových porcelánových talířů Ø 20cm
- 2 ks nádoba na olej a ocet 500ml
Kvalitní kostní porcelán, nepravidelný tvar, kropenatý povrch, okrajová černá linka a v tomto případě jednoduchý černý motiv klasů a polní trávy povyšuje kolekci Field od české značky by inspire…porcelán s českou duší na velmi elegantní a nadčasovou. Žně a sklizně vždy představovaly hojnost. Hojnost chceme mít i na svých stolech a vychutnat si dobré jídlo. Tato jídelní porcelánová sada je přímo stvořená pro servírování dnes tolik populárního domácího zdravého jídla.
Kombinujte s kolekcí Legenda.
Porcelán je vhodný do myčky i mikrovlnné trouby.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní sady |
|---|---|
| EAN: | 8592559135927 |
| Barva: | černá |
| Dekor: | Field |
| Materiál: | porcelán |
| Řada porcelánu: | Legenda |
| Barva porcelánu: | Smetanový nádech |
| Šířka: | 35cm |
| Hloubka: | 32cm |
| Výška: | 24cm |
| Váha: | 10kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

porcelán s českou duší……
jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme….. K našim kolekcím porcelánového nádobí vytváříme doplňky - na stůl i do celého bytu. Ve stejných barvách a tvarech, tak aby Váš prostřený stůl pohladil Vaši duši a přinesl harmonii do Vašeho domova.
