Set 6 ks - Presso šálek s podšálkem Roma, 75 ml, slonová kost
Kód: 7147-13-00-06Související produkty
Detailní popis produktu
Vneste do své kavárny nebo domova nádech nadčasové elegance a čistoty. Set 6 ks espresso šálků Roma v barvě slonové kosti z naší profesionální kolekce Barista je navržen pro milovníky klasického stylu, kteří nechtějí dělat kompromisy v kvalitě. Každý šálek disponuje mimořádně silnou stěnou, která funguje jako dokonalý tepelný izolant – vaše káva si tak udrží ideální teplotu a stabilitu cremy po mnohem delší dobu.
Tato sada s pravou barevnou glazurou prochází vysokoteplotním výpalem na 1300 °C, což zajišťuje její vysokou odolnost proti odštípnutí i při intenzivním každodenním používání. Odstín slonové kosti působí velmi hřejivě a harmonicky. Pro vytvoření moderního a svěžího kontrastu doporučujeme tuto sadu doplnit jednotlivými kusy v osvěžující tyrkysové barvě. Pokud hledáte ucelený servis i pro větší kávové speciality, tento design pro vás máme také jako latte šálky Roma 250 ml.
Jako česká značka by inspire si zakládáme na detailech. Pokud provozujete vlastní podnik, veškeré informace o tom, jak na tuto sadu šálků vypálíme vaše vlastní logo, naleznete přímo v sekci Barista.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 8592559182525 |
| Barva: | béžová, smetanová |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 75 ml |
| Řada porcelánu: | Roma |
| Barva porcelánu: | Bílý nádech |
| Šířka: | 33cm |
| Hloubka: | 16,5cm |
| Výška: | 8,5cm |
| Váha: | 1,86kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

porcelán s českou duší……
jsme česká rodinná značka uvedena na trh v roce 2004. Od počátku se řídíme mottem „V jednoduchosti je krása“. Snažíme se navrhnout čistý tvar v moderním stylu, použít ušlechtilý materiál a vymyslet jedinečný dekor. A pak to s láskou upečeme….. K našim kolekcím porcelánového nádobí vytváříme doplňky - na stůl i do celého bytu. Ve stejných barvách a tvarech, tak aby Váš prostřený stůl pohladil Vaši duši a přinesl harmonii do Vašeho domova.
