Keramický hrnek Olive 350 ml – zelený, Clay| II. jakost
Kód: 8334-00-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Hledáte hrnek, který vašim chvílím odpočinku dodá hřejivou atmosféru inspirovanou středomořskou přírodou? Tento keramický šálek z kolekce Olive o objemu 350 ml v sobě mistrně spojuje severský minimalismus s rukodělným charakterem. Nyní jej nabízíme jako II. jakost – získáváte tak prémiovou keramiku Clay s drobnými vizuálními nedokonalostmi z výroby za velmi atraktivní cenu, aniž byste museli slevit ze svých nároků na kvalitu či design.
Hrnek vás na první pohled okouzlí svou unikátní reaktivní lesklou glazurou. Při výpalu se olivově zelené tóny přirozeně prolínají s béžovým podkladem, čímž vzniká kropenatá textura, která na lemu přirozeně přechází v kontrastní linku. Díky tomuto procesu je každý hrnek z kolekce Olive naprostým originálem, který do vaší domácnosti vnese kouzlo ruční práce a přírodní harmonii.
Keramika Clay je synonymem pro spojení krásy a vysoké odolnosti. Tento hrnek v II. jakosti výborně drží teplotu, je odolný proti poškrábání a bez obav jej můžete mýt v myčce nádobí nebo používat v mikrovlnné troubě. Objevte krásu nedokonalého, prohlédněte si celou naši nabídku v kolekci Olive a sestavte si jídelní servis, ze kterého sálá klid, pohoda a nadčasový středomořský styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 8592559184376 |
| Barva: | zelená |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 350 ml |
| Řada keramiky: | Olive |
| Šířka: | 14cm |
| Hloubka: | 10cm |
| Výška: | 9,5cm |
| Váha: | 0,320kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
