Keramický hrnek Nova bucláček 230 ml, šedočerný, lesklý, II.jakost
Kód: 8695-CE-00XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Tato keramika je zařazena do výprodeje II. jakosti kvůli drobným estetickým nedokonalostem v glazuře, které z ní dělají jedinečný originál, aniž by byla omezena její plná použitelnost.
Dopřejte si chvíle klidu a pohody s keramickým hrnkem Nova bucláček.
Šedočerný hrnek na čaj vyniká svým roztomilým zaobleným tvarem a hřejivým lesklým povrchem, který evokuje barvy přírody. Jeho minimalistický, ale hravý design je ideální pro každodenní rituály. Kontrastní hnědý okraj a ouško dodávají hrnku rustikální, ale zároveň moderní vzhled. S objemem 230 ml je keramický hrnek Nova ideální pro ranní espresso, silnou kávu či voňavý čaj.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 8592559181405 |
| Barva: | černá, šedá |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 230 ml |
| Šířka: | 12cm |
| Hloubka: | 9cm |
| Výška: | 7,5cm |
| Váha: | 0,291kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
