Hrnek Patchwork Peace, 600 ml, II.jakost
Kód: 8058-0A-72XSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vysoký porcelánový hrnek Patchwork Peace o objemu 600ml od české značky by inspire...porcelán s českou duší.
Hrnek s duší: drobné prasklinky v glazuře dodávají každému kusu unikátní patinu. Nyní v výprodeji II. jakosti s výraznou slevou.
Kvalitní porcelán se smetanovým nádechem. Zde čeští návrháři vytvořili dekor známých symbolů v patchworkové podobě.Pro milovníky velkých hrnků.
Startujte do nového dne se svým oblíbeným nápojem v oblíbeném hrnku.
Tento hrnek nabízíme i s různými dekory. Od romantických až po funny dekor. Kombinujte !
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| EAN: | 8592559160837 |
| Barva: | černá |
| Dekor: | Fun |
| Materiál: | porcelán |
| Objem: | 600ml |
| Barva porcelánu: | Smetanový nádech |
| Šířka: | 13cm |
| Hloubka: | 9cm |
| Výška: | 15,5cm |
| Váha: | 0,527 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
