4 ks keramických hrnků Skandi 350 ml – šedobéžová, Clay
Kód: 8322-04-00Související produkty
Detailní popis produktu
Vneste do svého domova čistou, uklidňující atmosféru drsného, ale přesto hřejivého severu. Sada 4 keramických hrnků z kolekce Skandi od prémiové značky Clay představuje dokonalý doplněk pro vaše společné snídaně i relaxační chvíle s knihou. Jejich design je oslavou minimalismu, který díky pokročilé technologii reaktivní glazury nepůsobí chladně, ale naopak vyzařuje útulnost a silné propojení s přírodou.
Tím, co vás na první pohled unikátně upoutá, je magická hra barev. Povrch hrnků je pokryt bohatou lesklou glazurou s jemným kropenatým vzorem. Svrchní vrstva se nese v uklidňujících šedých až béžových tónech, ze kterých jako by z hloubky tajuplně vystupovala jemná modrá barva schovaná vespod. Tento rafinovaný vrstvený efekt dodává nádobí plastickou hloubku a živost. Organický charakter celých kousků podtrhuje vkusná světle hnědá okrajová linka.
Robustní high-end keramika Clay vyniká nekompromisní pevností a skvělou tepelnou setrvačností, takže vaše oblíbené nápoje zůstanou déle horké. Glazura je odolná vůči odštěpení i poškrábání a je plně uzpůsobena náročným požadavkům moderního života – bez obav je můžete mýt v myčce nádobí nebo v nich ohřívat nápoje v mikrovlnné troubě. Vytvořte si dokonalý jídelní servis, doplňte hrnky talíři z kolekce Skandi a užívejte si chvíle pohody u stolu plného severského klidu a elegance.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592559184772 |
| Barva: | béžová |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 350ml |
| Řada keramiky: | Skandi |
| Šířka: | 14cm |
| Hloubka: | 9,5cm |
| Výška: | 10cm |
| Váha: | 1,88kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
