4 ks keramických hrnků Shadow 350 ml – šedý, Clay
Kód: 8329-04-00Související produkty
Detailní popis produktu
Udělejte ze svých každodenních rituálů chvíle plné unikátního stylu. Sada 4 keramických hrnků z kolekce Shadow od prémiové značky Clay o štědrém objemu 350 ml v sobě mistrovsky spojuje syrovou eleganci městského minimalismu s hřejivým nádechem nostalgického vintage stylu. Tento designový set je ideálním společníkem pro poctivou ranní filtrovanou kávu, voňavý bylinkový čaj, horkou čokoládu nebo oblíbenou polévku do hrnečku, která díky silným stěnám vydrží dlouho teplá.
Hlavním vizuálním magnetem řady Shadow je technologicky fascinující reaktivní lesklá glazura. Povrch hrnků i jejich vnitřek pokrývá sytá šedá barva s hlubokým odleskem. Horní lem je zvýrazněn unikátní přerušovanou hnědou linkou s efektem patiny, jako by byl každý kousek unikátně políben časem. Protože pigmenty reagují při výpalu zcela samostatně, každý hrnek je naprostým, neopakovatelným originálem. Jednotlivé šálky se mohou drobně lišit v intenzitě šedi i struktuře okrajové linky, což dodá vašemu stolování úchvatnou organickou živost.
Robustní keramika značky Clay vyniká skvělou mechanickou odolností a tepelnou setrvačností. Tvrdý sklovitý povrch je velmi odolný proti poškrábání lžičkou a neabsorbuje barviva z nápojů. Nádobí je plně uzpůsobeno pro intenzivní každodenní používání, proto je můžete bez obav mýt v myčce nádobí nebo ohřívat v mikrovlnné troubě. Sestavte si svůj osobitý set a užívejte si chvíle pohody z nádobí, ze kterého sálá vytříbený styl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hrnky a šálky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592559184826 |
| Barva: | šedá |
| Příležitost: | Každodenní stolování |
| Dekor: | Bez dekoru |
| Materiál: | keramika |
| Objem: | 350 ml |
| Řada keramiky: | Shadow |
| Šířka: | 14cm |
| Hloubka: | 9cm |
| Výška: | 10cm |
| Váha: | 1,92kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Značka Clay to jsou především keramické nebo kameninové kolekce nádobí. Sady talířů, talíře, misky a hrnky různých tvarů a barev.
V dnešním uspěchaném světě klademe důraz na zdravý životní styl. Zdravý životní styl znamená především zdravé a výživné jídlo. Při konzumování dobrého oběda, je však velmi důležité,abychom se na chvíli zastavili a cítili se dobře. Je tedy jistě i stejně důležité z čeho náš oblíbený pokrm jíme.
Keramické jídelní sady se stříkanou glazurou. Ručně vyráběné kolekce keramického nádobí, kdy je každý kousek originál. Talíře s nepravidelným tvarem i povrchem. Keramika s dekorem nebo celobarevná keramika....to je česká značka Clay!
