Hodnocení obchodu
4,9
Průměrné hodnocení obchodu je 4,9 z 5 hvězdiček.
1833 hodnocení
5
1762x
4
28x
3
8x
2
4x
1
31x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
D
Diana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Doporučuji. Bezproblémové dodání.
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
doporučuji
M
Mirka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Doporučuji
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.3.2021
Velmi, ochota, doporučuji
M
Milda
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2021
Co se týče obchodu, tak vše OK. Jen následná doprava přes "Uloženka by WEDO" trochu vázla...cca 1 týden.
P
pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2021
vstřícnost, ochota a hlavně v dnešní době dlouhá lhuta zamluvení, velké plus
P
Pavel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.3.2021
Velmi, jinde nebyl k sehnání.
Zboží přesněji látkový dekorační balónek přišel v příšerném stavu,vybledlý,fleklatý.Mel byt modrý,ale byl spíše žluto béžový,pouze zadní strana se blíží modré barvě.Styděla bych se někomu zaslat.
F
flora
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.3.2021
Naprosta spokojenost.Ten produkt nebyl k sehnani,jen u vas.Dekuji
+ Velmi rychlé dodání
+ Žádná
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.3.2021
Velmi
JT
Jana Teichmannová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2021
Vše bez problémů, velmi rychlé dodání. Mohu jen doporučit.
P
Pavla
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2021
Doporučuji
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2021
????????
Velmi oceňuji dovoz zboží domů přímo prodejcem.,jistota,že zboží nebude rozbité.
S
Simča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2021
Vše v pořádku, doporučuji.
H
Helena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.3.2021
Velice ochotná, milá slečna. Vše ok.
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
9.3.2021
Vše v pořádku, doporučuji :-)
MK
Marie Klašková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
8.3.2021
Vše v pořádku, mohu všem doporučit.
PP
Pavla Pilecka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.3.2021
Super.. Vše v pořádku. Děkuji moc.
