Koš na stěnu newIcon - 3 L, platinová

Kód: 1002-00-00
879 Kč 726,45 Kč bez DPH
Dodání 3 až 7 dní

Odpadkový koš na stěnu newIcon - 3 L, platinová

kód produktu:116223

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento malý krasavec se přimontuje na zeď a Vašemu úklidu pak nebude "stát nic v cestě". Velikost 3l je tak akorát do koupelny nebo na WC, kde nejen že spolehlivě odvede svou práci,  ale zároveň je tím detailem, který vyšperkuje každý tento interiér. Ať už si vyberete provedení v  luxusní matné  oceli, či barvy jako elegantní  černou, čistou bílou či nestárnoucí lesklý chrom....

Doplňkové parametry

Kategorie: Dotykové koše
Hmotnost: 0.818 kg
Barva: platinová
Materiál: ocel
Objem: 3l
Šířka: 17cm
Hloubka: 23cm
Výška: 26cm
Výška otevřeného koše: 41,5cm
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Brabantia_logo_RGB   Ať chceme nebo ne, žijeme ve spotřebním světě. Nejdříve kupujeme, potom spotřebováváme nebo rozbíjíme, a nakonec se toho zbavujeme nebo to skladujeme, abychom si mohli pořídit nové. Brabantia se k této situaci staví velmi originálně: za prvé vyrábí kuchyňské doplňky, které jsou takřka nezničitelné a designově nadčasové, takže se nám jen tak neokoukají. A za druhé vyrábí především ty kuchyňské doplňky, které k vyhazování nebo ke skladování patří.

Takže pokud hledáme koš na odpadky, koš na prádlo, krabice na potraviny či sušáky na prádlo, ty zaručeně nejlepší najdeme u firmy Brabantia. A nejen je. Brabantia také nabízí dokonalé řešení funkčních potřeb pro žehlení a sušení prádla.

Protože si tyto výrobky navíc zakládají na své trvanlivosti, hlavním použitým materiálem je vysoce kvalitní a trvanlivý nerez.