Dětský kufřík Animal 30x21x9,5cm, lev
Kód: A268-LE-00Související produkty
Detailní popis produktu
Dětský kufřík s motivem lva.
Dětský kufřík je praktický na skladování dětských hraček a různých výtvarných potřeb. Děti se rádi chovají jako jejich rodiče. Vyrazit na prázdniny k babičce se svým kufříkem bude jistě zábava.
I děti mají své tajnosti a ty si potřebují někde schovat.
V neposlední řadě se hodí na výtvarku do školy nebo školky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské batohy a kapsičky |
|---|---|
| EAN: | 8592559132544 |
| Barva: | modrá, oranžová |
| Materiál: | papír |
| Šířka: | 30cm |
| Hloubka: | 21,5cm |
| Výška: | 9,5cm |
| Váha: | 0,28 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Home and Living
Vše okolo bydlení a zahrady přináší holandská značka H&L . V současné době se snažíme vytvořit si svůj dokonalý domov. K doladění interiéru potřebujeme především doplňky, kterými svůj interiérový styl dovedeme k dokonalosti. A ve kterém, a to především, se budeme cítit dobře a bezpečně. Značka H&L klade důraz právě na tyto doplňky. Ať už se jedná o dekorační mísy a tácy ze surového dřeva, konferenční stolky, lucerny až po vánoční a velikonoční výzdobu.
