Odkapávací talíř na chřest a zeleninu, nerez matná
Kód: 5748-00-00Související produkty
Detailní popis produktu
Výprodej vystavených kusů, zboží bylo staženo z prodejny!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Cedníky |
|---|---|
| EAN: | 4007371038669 |
| Barva: | stříbrná |
| Materiál: | matná ocel |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 27 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Váha: | 0,85 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
