Bo pedálový koš - 36 L, matná ocel FPP
Kód: 1119-00-00RSouvisející produkty
Igelitové pytle na odpad objem 40-45 L (L)
PerfectFit Igelitové pytle na odpad - 23-30 L (G) - 20 ks v rolikód produktu:246265
PerfectFit Igelitové pytle na odpad - 5 L (W) - 20 ks v rolikód produktu:116681
PerfectFit igelitové pytle do odpadkového koše -60 L (M) - 10 ks v roli,displej kód produktu:126901
Detailní popis produktu
Bazarový produkt.
Tento výrobek byl již rozbalen např. na výstavě/veletrhu, použit na prezentaci, popř. mohl být vrácen ve 14 denní lhůtě. Koš má malé škrábance na víku - viz foto.
Z tohoto důvodu poskytujeme na zboží slevu.
Když odpadkový koš je něčím víc…
Prosím seznamte se - Bo Touch Bin - navržen pro třídění odpadu s láskou! Dokonalý a zcela inovativní design zkombinovaný se všemi funkcemi snadného třídění odpadu. Výsledek téměř 100 let zkušeností a nejmodernější technologií. Vysoce kvalitní materiály a patentovaná povrchová úprava FPP v barvě matné nerez dělají z tohoto koše Bo něco jedinečného.
- vlastnosti vysoce kvalitní oceli s ošetřením FPP proti minimalizaci otisku prstů
- protiskluzové dno koše vhodné na každou podlahu
- koš lze těsně přisunout ke stěně
- tiché a bezproblémové otevírání
- pedálový mechanismus otevírání, nemusíte se ohýbat
- vnitřního uspořádání 36 litrů (nedělený)
- sáčky perfect fit k dostání pro všechny varianty vnitřního uspořádání
- mnoho barevných provedení
- vyroben trvale udržitelným způsobem
- záruka kvality – 10-ti letá záruka na zboží
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše Bo |
|---|---|
| EAN: | 8710755121487 |
| Barva: | matná ocel FPP |
| Materiál: | ocel |
| Objem: | 36L |
| Šířka: | 54cm |
| Hloubka: | 36,5cm |
| Výška: | 44cm |
| Výška otevřeného koše: | 70,5cm |
| Záruka: | 10 let |
| Váha: | 5,628 kg |
| Kód sáčků: | R |
| Značka: | Brabantia |
128981
Odpadkový koš Touch Bin - 40 L, matná černá kód produktu:114946
Odpadkový koš Touch Bin - 60L, matná černákód produktu:402548
Odpadkový koš Touch Bin - 3 L, platinovákód produktu:364464
Odpadkový koš Touch Bin New - 30 L, matná ocelkód produktu:115349
Odpadkový koš Touch Bin New - 30 L, platinovákód produktu:115363
Bazarový produkt. Odpadkový koš Touch Bin - 40 L, matná ocel FPP kód produktu:114809
Odpadkový koš Touch Bin - 3 L, matná černákód produktu:364440
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
