Dekantační karafa na víno s chladícím podstavcem,Eva Solo

Kód: 0226-00-00
1 999 Kč
Momentálně nedostupné

567473

Detailní informace

Detailní popis produktu

O tom, že dekantace červeného vína je potřebná ví snad každý. S dekantační karafou Eva solo je dekantace velice jednoduchá a rychlá. Mnoho lidí si neuvědomuje, že můžete snadno dekantovat, například i bílé víno, a že bílá vína často těží z toho, že se nechávají dýchat, aby změkčily chuť a uvolňovaly vůně. "Bílé víno může být určitě dekantované a například Chardonnay bude mít prospěch obzvlášť", říká Christian Aaro, sommelier. Nová karafa Eva Solo jemně dekantuje vaše víno přes integrovanou nálevku, která je perforovaná s mnoha malými otvory. Průtokem těmito otvory a uvnitř karafy se víno jemně a účinně provzdušňuje, zatímco velká plocha hladiny vína v karafě vínu oxidovat. Karafa je 100% drip-free a proto se nemusíte bát skvrn od vína. Základna obsahuje odnímatelný chladící prvek, který musí být před použitím umístěn v mrazáku a který udržuje víno pěkné a chlazené po dobu 4hodin.

Tip: V chladničce vždy udržujte chladící prvek v mrazáku tak, aby byl připraven pro nečekané hosty.

Materiál: ručně foukané sklo, nerezová ocel, plast, chladící gel.

Objem karafy 0,75l.

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno a bar
Barva: transparentní
Materiál: sklo
Objem: 750ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eva Solo je tradiční značkou pro kuchyňské potřeby a doplňky. Značka pochází z Dánska a nedávno oslavila 100 let existence.

Historie značky sahá do roku 1913, ale až rok 1952 pro Eva Solo znamenal opravdový zlom. Ten nastal díky uvedení kráječe chleba na trh, který se po chvilce stal opravdovou designovou klasikou.

Nyní nabízí několik kategorií produktů, které jsou známy po celém světě. Všechny pak vynikají estetikou, funkčností a kvalitou. Stejné vlastnosti, se kterými značka před více jak 100 lety začínala, jsou stále patrné na jejich výrobcích i nyní.