Dřevěný stojánek na mlýnky

Kód: 4496-00-00
220 Kč –22 %
612I7FaIQOL. SL1496
220 Kč –22 % 170 Kč
Vyprodáno

H306129

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cole & Mason - dřevěný podtácek na mlýnky
Cole & Mason má téměř stoleté zkušeností s výrobou mlýnků na sůl a pepř. Nekompromisní nároky na kvalitu, design a vkus se zobrazují v každém výrobku, ať už se jedná o jednoduchou kořenku, ručně mechanické nebo elektrické mlýnky nebo jiné doplňky. V nabídce si může vybrat každý od začátečníků až po profi kuchaře.
Dodávka bez mlýnků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k vaření
Váha: 0,119 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Seznamte se s anglickou značkou Cole&Mason, který je součástí skupiny DKB a specializuje se na navrhování a vývoj nádobí už od 80.let minulého století. Mlýnky na sůl a pepř od firmy Cole&Mason jsou na našem trhu již známé pro svou kvalitu a široké použití v domácnosti.

Má dobře zavedenou řadu mlýnků na sůl, pepř a jiné koření či ingredience. Vytvářejí produkty pro každou práci, od vaření až po servírování a stolování.

V nabídce této značky naleznete ruční a elektronické mlýnky, řadu koření, ochucených solí a ochucené pepře. Všechny mlýnky jsou vyrobené z nejkvalitnějších materiálů a k dispozici je široká nabídka velikosti, tvarů, barev i povrchových materiálů (např.: dřevo, nerez, akrylik)